piątek, 19 czerwca 2015

Cześć! Kolejny dzień za nami. Jak go wykorzystałaś? Zrób sobie taki mały "rachunek sumienia". Podsumuj i oceń, jaki był. To ważne, bo łatwiej wyciągnąć wnioski i podjąć się wyzwania, by kolejny był lepszy. Mam kilka sposobów:
  • załóż zeszyt/notatnik, gdzie będziesz opisywała w skrótach każdy dzień
  • spisuj dobre myśli z danego dnia na małych kartkach i wieszaj w pokoju, nad biurkiem czy łóżkiem, by przypominały o pozytywnym myśleniu 
  • potrzebne są 2 słoiczki: do jednego wrzucaj karteczki na "plus", do drugiego na "minus
Spróbuj tak przez miesiąc. Na koniec przejrzyj wszystko, przypatrz się dokładnie i po raz kolejny wyciągnij wnioski. Czy na pewno większość z podjętych decyzji, wymówionych słów i powstałych w głowie myśli była potrzebna? Przyznasz, że nie.. Mówię szczerze - zajmuje to tylko parę chwil dziennie, a potrafi zmienić stosunek do wielu rzeczy. Warto. Więc leć do sklepu po zeszyt, karteczki lub ukradnij z kuchni niepotrzebne słoiczki i zmieniaj się na lepsze! :)Z racji tego, że wyświetleń przybywa, wychodzę z propozycją. Założyłam konto na ask.pl w razie pytań, bo według mnie blogowanie nieodłącznie związane jest z kontaktem z czytelnikami. Więc śmiało :)


Wykorzystaj jutrzejszy dzień na maxa!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz